Аерозольна ароматизація.

Аерозольна ароматизація - найпоширеніший вид аромамаркетингу завдяки економічності та простоті використання. Диспенсери та балони мають невисоку вартість, велику палітру ароматів, вони прості в установці та експлуатації та не потребують особливого догляду та обслуговування. Один диспенсер здатний ароматизувати приміщення площею до 120 кв.

Аерозольні диспенсери (автоматичні, програмовані)

Наша нова покращена модель професійного аерозольного диспенсера. Є можливість налаштування графіку роботи та розпилення інтервалів. Покращений механізм натискання на клапан, більш зносостійкі компоненти та дороблений тримач (тепер підходить для всіх професійних картриджів для ароматизації бізнесу)

Як це працює та скільки коштує?

Аерозольний диспенсер є приладом невеликого розміру (В20 х Ш8 х Г8 см, вага 400 грамів), який відповідно до налаштувань виробляє розпилення аерозольної рідини за допомогою механічного натискання на балон через задані проміжки часу. Ми рекомендуємо використовувати тільки професійні прилади - вони довговічні, надійні, автономні (працюють від 2-х батарейок АА), мають естетичний вигляд, вибір кольорової гами під інтер'єр приміщення, "гнучкі" налаштування режиму розпилення, які значно ефективніше встановлених програм. Прилад встановлюється або підвішується на висоту 2-2,5 метра. Вартість професійного аерозольного диспенсера - від 1000 грн.

У диспенсері встановлюється балон з ароматичною композицією, що складається з натуральних ароматичних олій, води, спирту. Для створення тиску в балон додається пропілен-газ. Аерозоль ємністю 250 мл розрахований на 2800-3000 спреїв. Виходячи з площі приміщення програмується режим розпилення аромату. Наприклад, для приміщення 30-40 кв. оптимальний режим спрею - 1 раз на 15 хвилин, таким чином, одного балона вистачить на 2-3 місяці ароматизації при 10-годинному робочому дні. Вартість аромату - 400-420 грн. Таким чином, нескладно порахувати витрати на аерозольне ароматизування - від 140 до 200 грн. в місяць без урахування покупки диспенсера.

Для м. Київ ми пропонуємо застосування ароматизації без придбання обладнання. Послуга обходиться в 500 грн. на місяць. В вартість входить встановлення, налаштування та обслуговування диспенсера з обраним Вами ароматом. Презентація, тестовий період до 7 днів і вибір аромату - безкоштовно.

Майте на увазі, що професійні аромати не мають нічого спільного з наповненими хімією балончиками з супермаркету, які призначені для усунення неприємних запахів у туалетах.

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті і не знаєте як вибрати потрібний аромат, залиште заявку і ми Вам зробимо СПЕЦІАЛЬНУ пропозицію.

Каталог диспенсерів

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті і не знаєте, як вибрати потрібний аромат, залиште заявку і ми Вам зробимо СПЕЦІАЛЬНУ пропозицію.

Залишити коментар / задати питання: