Ароматизація повітря в лазні робить і так приємну процедуру приємною подвійно. Правильно підібраний аромат має позитивний емоційний вплив, тонізує, знімає напругу та стрес, а значить зміцнює здоров'я та продовжує життя. Відвідувачам сауни, безумовно, припадуть до смаку приємні натуральні запахи. Як відомо, наше враження про частоту приміщення багато в чому залежить від запахів, які ми відчуваємо.
Крім того, в громадських місцях часто потрібно усунути неприємні запахи, з цим легко зможуть впоратися ароматизатори з системою нейтралізації.

Рекомендації щодо вибору ароматів:
Ermes, 24 Gold, Чай Лимон, Нейтралізатор, Азіатський Сад, Білі Квіти, Woody Fantasy, Грейпфрут.
ВАЖЛИВО!
Застосувати ароматизацію у Вашому бізнесі нескладно. Можна придбати обладнання та аромати та займатися самостійно, а краще довіритися професіоналам, отримавши додаткові вигоди та переваги «під ключ» за затвердженою абонентською платою, а саме:
  • обладнання та аромати не потрібно купувати
  • щомісячне планове відвідування спеціаліста для обслуговування – заміни аромату та елементів живлення, налаштування та профілактики обладнання
  • оперативний (на вимогу) виїзд спеціаліста для налаштування, переміщення, ремонту, заміни обладнання, презентації нових ароматів
  • Вам не потрібно призначати відповідального співробітника чи самому обслуговувати арома-обладнання, витрачаючи свій час
Секретна формула для вибору, що краще – купити чи обслуговуватись у фахівців:
Якщо площа приміщення для ароматизації до 50 кв. - Вигідніше купити, якщо понад 50 кв.м. – вигідніше та зручніше обслуговуватися у нас.
Назад до блогу

Рекомендоване обладнання для ароматизації

Диспенсери аерозольні

Рекомендовані аерозольні аромати:

Нано-дифузія:

Рекомендовані ароматичні масла для дифузорів:

Залишити коментар / задати питання:

SPA-салонам рекомендуется использовать ароматы на 100% состоящие из натуральных эфирных масел.
Высококачественные эфирные масла способствуют активному расщеплению жировых отложений, оказывают благоприятное влияние на здоровье, повышают иммунитет, снимают стресс, улучшают настроение и уничтожают вирусы и бактерии – еще один аргумент в пользу ароматизации для вашего бизнеса.