Порівняння способів ароматизації повітря

Аерозольна ароматизація - балончики / розпилювачі / диспенсери

Принцип роботи:

У прилад встановлюється балон із парфумерною композицією. Відповідно до заздалегідь встановленої програми прилад розпорошує аромат короткочасно натискаючи на клапан балона. Внаслідок чого з балона вивільняється хмара ароматичної речовини. Площа покриття даного способу ароматизації до 35-40 м²

Аромати:

Ми самі тестуємо та відбираємо найбільш натуральні якісні аромати. Деякі з них розроблені спеціально на замовлення. Ви можете уточнити у наших фахівців, який запах підходить для Вашого бізнесу. На нашому складі завжди є велика кількість ароматів з усіх категорій. Кожен балон містить приблизно 3200 розпилень, цього вистачає на 2-3 місяці роботи. Частково використаний балон може зберігатись кілька років.

Переваги та недоліки:

 • Невисока ціна
 • Велика різноманітність ароматів
 • Мобільність (компактний розмір, живлення від батарейок)
 • Є захист від сторонніх (захист доступу до картриджа та налаштувань)
 • Періодично лунає тихий звук розпилення балона.
 • Обов'язково кріплення на висоті (як мінімум 2 м від підлоги), якщо розташуєте нижче, то по-перше хмара аромату може потрапити на навколишні предмети або людей, по-друге, вона швидше осяде на підлогу і площа ароматизації значно знижується.
 • Деякі аромати мають хімічний відтінок через наявність додаткових компонентів-газів, хоча далеко не всі (уточнюйте у наших фахівців, який аромат Вам більше підійде)
 • Імпульсна ароматизація (запах розпорошується із заданим проміжком, тобто створюються періоди часу, коли він відчувається сильно і коли слабо, головне виставити правильний інтервал розпилення)
 • Немає можливості приховати прилад від сторонніх

Графік присутності аромату після включення приладу:

Розпорошення відбувається із заданим періодом, який можна регулювати. Але при скороченні інтервалу між розпиленнями ви можете створити проміжки часу, коли аромат буде надто інтенсивним поруч із приладом, збільшуючи інтервал ви, навпаки, створите проміжки, коли запах не відчуватиметься, але це більш прийнятний варіант. Оптимальний інтервал 10-15 хвилин.

Вертикальна вісь (I) – інтенсивність аромату, Горизонтальна (t) – час. Виділена по центру область – бажаний рівень концентрації аромату у приміщенні

ДИВИТИСЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АЕРОЗОЛЬНОЇАРОМАТИЗАЦІЇ

Ароматизація методом холодної дифузії - небулізація / нано-ароматизація

Принцип роботи:

За допомогою системи насоса та нано-форсунок, ароматична рідина зі спеціальним антибактеріальним складом перетворюється на нано-частинки (дрібні краплі, розмір яких не перевищує 1 мікрон). Завдяки малій вазі та розміру вони можуть тривалий час перебувати у повітрі, швидко переміщаючись на великі відстані, відскакуючи від будь-яких об'єктів та перешкод, не прилипаючи до них. Це дозволяє застосовувати такі системи для ароматизації великих приміщень/вуличного простору, а також підключати їх до системи вентиляції. Дифузійні ароматизатори не вносять перешкод у роботу системи вентиляції, не прилипають до об'єктів і настільки малі, що не здатні викликати алергію.

Деякі автономні системи мають додатковий вентилятор, що підвищує поширення арома-часток, сучасні системи включають у стандартне постачання комплект для підключення до системи вентиляції.

Аромати:

Можна підібрати будь-який аромат для будь-якої ситуації. Можливе виготовлення ароматів на замовлення клієнта, в тому числі на основі 100% натуральних ефірних олій, що особливо актуально для SPA-салонів, медичних та оздоровчих центрів та будинку

Переваги та недоліки:

 • Найбільш ефективний та сучасний метод ароматизації
 • Дозована подача аромату, концентрацію арома-частинок можна регулювати за допомогою точної електронної програмованої системи автоматики
 • Рівномірне покриття ароматом всього приміщення
 • Ароматизація без спотворення запаху та коливань рівня інтенсивності протягом усього терміну служби арома-картриджа
 • Можливість підключення до системи вентиляції, прихований монтаж та навіть ароматизація вуличного простору
 • Більшість систем має як настінне кріплення, так і можливість настільно-підлогової установки.
 • Можливість ароматизувати як маленькі приміщення, так і зали, кінотеатри, торгові центри.
 • Складна система розпилення чутлива до складу ароматичних композицій, тому необхідно використовувати тільки спеціальні рідини, призначені тільки для холодної дифузії, як на нашому сайті.
 • Потрібне періодичне чищення системи (приблизно раз на півроку) за допомогою спеціальної рідини для промивання (рідина заливається замість аромату і прилад включається на максимальній потужності приблизно на 10-15 хвилин)

Графік присутності аромату після включення приладу:

Аромат починає заповнювати приміщення одразу після включення приладу. Легкість і невеликий розмір часток дозволяє запаху швидко поширюватися великі відстані, рівномірно покриваючи весь обсяг приміщення. На відміну від аерозолів, арома-частки не опускаються вниз, а літають, відскакуючи від будь-яких поверхонь, не прилипаючи до них. За наявності вбудованого вентилятора швидкість та рівномірність ароматизації підвищується. Згідно з заданою програмою, прилад періодично відключається, щоб не перенаситити повітря молекулами ароматичної речовини.

Вертикальна вісь (I) – інтенсивність аромату, Горизонтальна (t) – час. Виділена по центру область – бажаний рівень концентрації аромату у приміщенні

ДИВИТИСЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АРОМАТИЗАЦІЇ МЕТОДОМ ХОЛОДНОЇ ДИФУЗІЇ

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті і не знаєте, як вибрати потрібний аромат, залиште заявку і ми Вам зробимо СПЕЦІАЛЬНУ пропозицію.

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті і не знаєте, як вибрати потрібний аромат, залиште заявку і ми Вам зробимо СПЕЦІАЛЬНУ пропозицію.

Залишити коментар / задати питання: