Запахи народжують асоціації, пробуджують образи у пам'яті людини, як і, як і книжки. Ароматне доповнення до світу ілюзій – це яскравий акцент у книгарні. Приємний аромат дозволить відвідувачам розслабитись, затриматися довше, що позитивно вплине на кількість покупок. Аромат разом із приємним дизайном та ненав'язливою музикою допоможуть краще запам'ятати магазин серед сотні схожих один на одного конкурентів.

Рекомендації щодо вибору ароматів:
Рекомендую використовувати аромат вашого бренду на вході для створення емоційного зв'язку між запахом, місцем та вашим магазином. Кожну секцію можна ароматизувати відповідним ароматом, наприклад: кулінарія (Випічка, Ваніль, Кава, Піна Колада, Шоколад), релігія (Лаванда, заспокійливі аромати), подорожі (Французька Рів'єра, Персик, Азіатський Сад, Грейпфрут частіше асоціюються з подорожжю в далекі країни), і таке інше. Така стратегія дозволить клієнтам краще орієнтуватися у книжкових відділах, підніме настрій, приверне увагу до новинок та цікавих пропозицій та дозволить чудово провести час. Такий магазин набагато краще запам'ятається відвідувачеві, і він приходитиме сюди знову і знову.
ВАЖЛИВО!
Застосувати ароматизацію у Вашому бізнесі нескладно. Можна придбати обладнання та аромати та займатися самостійно, а краще довіритися професіоналам, отримавши додаткові вигоди та переваги «під ключ» за затвердженою абонентською платою, а саме:
  • обладнання та аромати не потрібно купувати
  • щомісячне планове відвідування спеціаліста для обслуговування – заміни аромату та елементів живлення, налаштування та профілактики обладнання
  • оперативний (на вимогу) виїзд спеціаліста для налаштування, переміщення, ремонту, заміни обладнання, презентації нових ароматів
  • Вам не потрібно призначати відповідального співробітника чи самому обслуговувати арома-обладнання, витрачаючи свій час
Секретна формула для вибору, що краще – купити чи обслуговуватись у фахівців:
Якщо площа приміщення для ароматизації до 50 кв. - Вигідніше купити, якщо понад 50 кв.м. – вигідніше та зручніше обслуговуватися у нас.
Назад до блогу

Рекомендоване обладнання для ароматизації

Диспенсери аерозольні

Рекомендовані аерозольні аромати:

Нано-дифузія:

Рекомендовані ароматичні масла для дифузорів:

Залишити коментар / задати питання:

SPA-салонам рекомендуется использовать ароматы на 100% состоящие из натуральных эфирных масел.
Высококачественные эфирные масла способствуют активному расщеплению жировых отложений, оказывают благоприятное влияние на здоровье, повышают иммунитет, снимают стресс, улучшают настроение и уничтожают вирусы и бактерии – еще один аргумент в пользу ароматизации для вашего бизнеса.