Доставка і оплата

Ми розуміємо, наскільки Вам важлива якісна та доступна ароматизація повітря, тому організували високоякісний сервіс з доставки обладнання та ароматів по всій Україні.

Повний контроль якості на всіх стадіях – починаючи від підбору ароматів і закінчуючи доставкою до вашого міста, дозволяє нам виконувати свою роботу чітко, якісно та з мінімальними витратами часу, приносячи Вам лише позитивні емоції.

Як ми працюємо:

1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Оформити замовлення можна на сторінці з вашим кошиком, через будь-яку форму на сайті, або по телефону. Обов'язково перевірте, чи правильно вказані контактні дані, особливо e-mail та телефон.

2. ПЕРЕВІРКА ЗАМОВЛЕННЯ

Всі замовлення обробляються вручну нашими спеціалістами, тому ми забезпечуємо найвищий рівень сервісу та виключаємо можливі помилки при замовленні. Ми завжди порадимо оптимальний варіант, якщо ви вибрали не підходящий аромат, то ми запропонуємо більш популярну альтернативу або більш економічний варіант ароматизації та спосіб доставки замовлення. На деякі складні замовлення вам може надійти від нас детальна комерційна пропозиція на кількох аркушах.

3. ОПЛАТА

Оплата при отриманні у поштовому відділенні за невеликих замовлень. Безготівковий розрахунок. Оплата на картку ПриватБанку. 

4. ДОСТАВКА

Після підтвердження ми дбайливо пакуємо ваше замовлення. Потім товар відправляється вибраним вами способом, а вам надходить номер для відстеження руху на сайтах кур'єрських або поштових служб. Доставка замовлення вартістю до 1500 грн сплачується замовником згідно тарифів обраного перевізника. Доставку замовлення понад 1500 грн сплачуємо ми.  

5. ОТРИМАННЯ

Після отримання замовлення, будь ласка, напишіть нам кілька рядків про те, чи все вас влаштовує, чи є якісь питання чи пропозиції.

Залишилися сумніви?

Сумніваєтесь у нашій порядності? Подивіться розділ Про компанію та розвійте всі сумніви!

Залишити коментар / задати питання: