1 з 6

Створення унікального аромату для вашого бізнесу

Ми не обмежуємо вас стандартним каталогом ароматів у наявності. Якщо ви не наші того, що шукали або потрібен якийсь особливий аромат, сміливо звертайтеся до нас. Ми відправимо вам розширений каталог ароматів, здійснимо добірку з нашої бібліотеки ароматів, порекомендуємо найбільш приємний запах, що підходить саме для вашого бізнесу, або можемо розробити індивідуальний аромат для вашої компанії, про це детальніше.

Бажаєте зробити аромат вашою візитною карткою?

У вік сучасних технологій ваші конкуренти за наявності достатньої кількості ресурсів можуть скопіювати дизайн, корпоративний стиль, переманити персонал та клієнтів. Тому багато компаній почали використовувати унікальний аромат як елемент свого бренду (арома-брендинг). Адже аромат дуже складно скопіювати. Клієнти починають асоціювати аромат з вашим брендом (це відбувається несвідомо, як і мандарини асоціюються з новорічними святами, а аромат квітучих дерев з весною). Але найголовніше, що такий вид реклами діє набагато ефективніше за візуальну або аудіо, адже ми можемо закрити очі або вуха, але не можемо перестати дихати, тому запахи неможливо ігнорувати, навіть коли наша свідомість зайнята, аромат проникає безпосередньо в підсвідомість, впливаючи на емоційну частину мозку та пробуджуючи спогади.

Наприклад, розповсюджуючи аромат вашого бренду під час різних розважальних промо-заходів ви асоціюєте його з позитивними емоціями, прийшовши до вас в офіс або торгову точку клієнт вже підсвідомо буде позитивно налаштований, незрозуміло підніметься настрій, а в хорошому розташуванні, як відомо, люди охочіше витрачають гроші!

Ви зможете розвивати цю тему нескінченно, наприклад, деякі готелі продають і дарують як сувеніри арома-свічки зі своїм фірмовим запахом, що розповсюджуються в холі та номерах. Дехто ароматизує візитні картки, листівки, рекламу в друкованих виданнях.

Ми вже давно співпрацюємо з талановитими французькими парфумерами, спільно розробляємо будь-які аромати, причому не тільки парфумерні, наприклад, можемо синтезувати аромат бекону або свіжоспеченого хліба, від яких не на жарт розігрується апетит.

Бажаєте зміцнити емоційний зв'язок клієнтів із Вашим брендом за допомогою аромату? Зв'яжіться з нами через форму на сайті, за телефонами або e-mail, вказаними в розділі КОНТАКТИ

Чи потрібна арома-продукція з Вашим логотипом?

Ми виготовимо косметику, парфумерію, аромати для дому (свічки, дифузори, саші) за Вашим індивідуальним проектом!

Залишити коментар / задати питання: