Ароматизація магазинів дитячого одягу, взуття, іграшок, меблів вирішує відразу кілька завдань: вона створює імідж, підвищує запам'ятовуваність, покращує настрій дітей, дорослих та персоналу, знижує стомлюваність, викликає почуття довіри у дорослих та підвищує кількість незапланованих покупок.

Дітей приваблюють солодкі та фруктові аромати. Наприклад, Hamleys - магазин іграшок протягом літа ароматизував торгові площі приємним запахом "пінья-колада".

У магазинах Disney використовують професійне обладнання для ароматизації. Система налаштована так, що аромат відчувається навіть на вулиці. Перехожі просто не можуть пройти повз не повернувши голову в бік магазину, щоб розглянути, що ж так приємно пахне, багато хто заходить всередину тільки завдяки запаху, особливо якщо вони йдуть з маленькими дітьми, приголомшливий солодкий аромат їм дуже подобається.

Рекомендації щодо вибору ароматів:
Ваніль, Груша Карамель, Персик, Виноград, Азіатський Сад, Солодка Вата, Випічка, Полуниця, Нутелла.
ВАЖЛИВО!
Застосувати ароматизацію у Вашому бізнесі нескладно. Можна придбати обладнання та аромати та займатися самостійно, а краще довіритися професіоналам, отримавши додаткові вигоди та переваги «під ключ» за затвердженою абонентською платою, а саме:
  • обладнання та аромати не потрібно купувати
  • щомісячне планове відвідування спеціаліста для обслуговування – заміни аромату та елементів живлення, налаштування та профілактики обладнання
  • оперативний (на вимогу) виїзд спеціаліста для налаштування, переміщення, ремонту, заміни обладнання, презентації нових ароматів
  • Вам не потрібно призначати відповідального співробітника чи самому обслуговувати арома-обладнання, витрачаючи свій час
Секретна формула для вибору, що краще – купити чи обслуговуватись у фахівців:
Якщо площа приміщення для ароматизації до 50 кв. - Вигідніше купити, якщо понад 50 кв.м. – вигідніше та зручніше обслуговуватися у нас.
Назад до блогу

Рекомендоване обладнання для ароматизації

Диспенсери аерозольні

Рекомендовані аерозольні аромати:

Нано-дифузія:

Рекомендовані ароматичні масла для дифузорів:

Залишити коментар / задати питання: