Використовуючи аромати, ви збільшите позитивні почуття клієнтів щодо різних категорій спортивних товарів. Відділ спорядження для футболу, волейболу, гольфу може бути ароматизований запахом свіжої трави, що викликає ностальгічні спогади, пов'язані з цими видами спорту. А запах сосни, лісу чудово підійшов би для лижного та гірського спорядження, нагадуючи про сходження на гірську вершину та лижні траси в горах. Товари для походів також можуть бути ароматизовані запахом лісу чи багаття. Будь-який вид спорту, чи то рибалка, полювання, плавання пов'язаний зі своїми ароматами, що викликають ностальгічні почуття.

Рекомендації щодо вибору ароматів:
Luxury, Шкіра, Ermes, Ваніль Тютюн, Old Wood, Aventura, Чорна Орхідея, Savage, Woody Fantasy, Red Gem, Французька Рів'єра.
ВАЖЛИВО!
Застосувати ароматизацію у Вашому бізнесі нескладно. Можна придбати обладнання та аромати та займатися самостійно, а краще довіритися професіоналам, отримавши додаткові вигоди та переваги «під ключ» за затвердженою абонентською платою, а саме:
- обладнання та аромати не потрібно купувати
- щомісячне планове відвідування спеціаліста для обслуговування – заміни аромату та елементів живлення, налаштування та профілактики обладнання
- оперативний (на вимогу) виїзд спеціаліста для налаштування, переміщення, ремонту, заміни обладнання, презентації нових ароматів
- Вам не потрібно призначати відповідального співробітника чи самому обслуговувати арома-обладнання, витрачаючи свій час
Секретна формула для вибору, що краще – купити чи обслуговуватись у фахівців:
Якщо площа приміщення для ароматизації до 50 кв. - Вигідніше купити, якщо понад 50 кв.м. – вигідніше та зручніше обслуговуватися у нас.
Назад до блогу

Рекомендоване обладнання для ароматизації

Диспенсери аерозольні

Рекомендовані аерозольні аромати:

Нано-дифузія:

Рекомендовані ароматичні масла для дифузорів:

Залишити коментар / задати питання:

SPA-салонам рекомендуется использовать ароматы на 100% состоящие из натуральных эфирных масел.
Высококачественные эфирные масла способствуют активному расщеплению жировых отложений, оказывают благоприятное влияние на здоровье, повышают иммунитет, снимают стресс, улучшают настроение и уничтожают вирусы и бактерии – еще один аргумент в пользу ароматизации для вашего бизнеса.