НАНО-ДИФУЗІЯ. Ароматизація методом холодної дифузії.

Дифузійні ароматизатори відомі як нано-небулайзери – вважаються найбільш сучасним обладнанням для аромамаркетингу. Такі прилади використовують удосконалений принцип холодної дифузії або нанодроблення ароматичних крапель. Технічно складна система, керована мікроконтролером, перетворює парфумерну рідину на хмару туману з розміром частинок менше 1 мікрона.

НАНО-ДИФУЗІЯ. Ароматизація методом холодної дифузії

На ринку представлено багато моделей дифузерів, що відрізняються між собою ціною та технічними характеристиками. Ціна приладів залежить від потужності компресора (що він потужніший, тим більше площа покриття ароматизації), матеріалу (пластик, метал, полімери), програматора, ємності картриджа, наявності додаткового вентилятора, можливості інсталяції у вентиляцію. Діапазон цін – від 3600 до 18 000 грн.

Нано-арома-станції нового покоління мають ще й вбудований вентилятор, який підвищує інтенсивність розповсюдження запаху та його рівномірний розподіл по приміщенню. Такі моделі, безперечно, є найбільш ефективними та вигідними для ароматизації практично будь-яких приміщень і навіть відкритого простору.

Тільки технологія нано-ароматизації дає низку незаперечних переваг:

  • Не викликає алергічних реакцій
  • Розподіляє аромат рівномірно по всій площі приміщення яким би великим воно не було
  • Ефективно нейтралізує будь-які сторонні запахи
  • Дозволяє з високою точністю контролювати інтенсивність подачі аромату в залежності від графіка роботи та індивідуальних переваг

Як це працює і скільки коштує?

Нано-дифузер є апарат розміром з поштову коробку, який відповідно до налаштувань виробляє розпилення спеціальної ароматичної рідини через задані проміжки часу. Таке обладнання можна використовувати для ароматизації як невеликих (40-50 кв.м.) приміщень, так і великих за площею та обсягом (10-15000 кв.м.).

При виборі приладу ми радимо дотримуватися принципу - АРОМАТИЗАЦІЯ ПОВИННА ПРАЦЮВАТИ НА ВАС, А НЕ ВИ НА АРОМАТИЗАЦІЮ.

Прилад працює від мережі 220V, його можна самостійно встановити на підлогу або стіну, а також підключити до системи притоку повітря вентиляції. При підключенні до системи вентиляції можуть виникнути труднощі з монтажем, тому краще вдатися до спеціалістів.

У нано-дифузері встановлюється картридж з ароматичною рідиною, що складається з натуральних аромамасел. З площі приміщення програмується режим розпилення аромату.

Вартість ароматичної рідини для дифузерів – від 400 до 1500 грн. за 100 мл залежно від класу аромату та виробника.

Наведемо приблизний розрахунок витрати ароматичної рідини для різних приміщень:

Для приміщень до 80-100 кв. Рекомендуємо використовувати компактні нано-дифузори з потужністю компресора 1-2 Вт. Є моделі, які працюють від батарейок та мають прості налаштування. Вартість таких апаратів – від 2500 до 5000 грн. Витрата аромату в машинах - від 30 мл до 100 мл на місяць при 12-ти годинному робочому дні. Тобто витрати на ароматизацію становитимуть від 300 до 1200 грн на місяць без урахування покупки дифузера.

Для приміщень до 100-300 кв. Рекомендуємо використовувати нано-дифузери з компресором потужністю 2-7 Вт. Ціна таких машин близько 6000 грн. У деяких моделях можна встановлювати 2-3 режими інтенсивності ароматизації протягом робочого дня. Це дозволить заощаджувати аромат, наприклад, у той час, коли трафік клієнтів невеликий. Можна встановлювати і потужніші моделі, при цьому витрата ароматичності не збільшиться. Витрата аромату в таких машинах – від 0,1 до 1 мл на годину. Залежно від площі та обсягу приміщення, циркуляції та вологості повітря, витрати на ароматизацію становитимуть від 400 до 2400 грн на місяць без урахування покупки дифузера.

Для приміщень від 300 кв. до 1000 кв. Рекомендуємо використовувати нано-дифузери з компресором потужністю 10-20 Вт. Ціна таких машин близько 10 000 грн. Практично у всіх моделях можна встановлювати режими інтенсивності ароматизації протягом робочого дня погодинно. Це дозволить заощаджувати аромат, наприклад, у той час, коли трафік клієнтів невеликий. Найчастіше у таких приміщеннях ефективніше встановлювати дифузори в припливну вентиляцію. Витрата аромату в таких машинах – від 0,14 до 5 мл за годину. Залежно від площі та обсягу приміщення, циркуляції та вологості повітря, витрати на ароматизацію становитимуть від 1000 до 5000 грн на місяць без урахування покупки дифузера.

Для торгових центрів та комплексів, багатоповерхових будівель (офіси, клініки), кінотеатрів застосовуються потужні арома-машини, вартість яких від 20000 грн і вище. Вони часто оснащуються 3-5-літровими резервуарами для ароматичної рідини, що відповідає 1-2 місяцям ароматизації об'єкта. Бюджет на аромаркетинг для великих за площею та обсягом приміщень розраховується індивідуально, виходячи із завдань ароматизації та технічних характеристик об'єкта.

Обов'язково варто враховувати, що не завжди ефективно застосовувати ароматизацію по всьому приміщенню, можна прикрасити гарним запахом певні зони – вхідну, прикасову, примірювальну, рецепцію тощо. І тут витрати на аромамаркетинг зменшуються у рази.

Також потрібно пам'ятати, що арома-машини потребують регулярного обслуговування. Один раз на 1-2 місяці потрібно робити промивання розсіювача спеціальною рідиною. Тоді апарат буде служити довго та ефективно.

Для м. Київ ми пропонуємо застосування нано-ароматизації без придбання обладнання. Вартість даної послуги визначається індивідуально після тестового періоду та залежить від площі та обсягу приміщення, . У вартість входить установка, налаштування та обслуговування арома-машини з вибраним Вами ароматом. Презентація, тестовий період до 7-ми днів та вибір аромату – безкоштовно.

А якщо Ви вагаєтесь з вибором обладнання поставте питання на сайті і ми надішлемо Вам рекомендації щодо вибору ароматизації повітря спеціального для Вашого типу приміщення та Вашого бізнесу.

Каталог нано-дифузерів

А якщо Ви вагаєтесь з вибором обладнання поставте питання на сайті і ми надішлемо Вам рекомендації щодо вибору ароматизації повітря спеціального для Вашого типу приміщення та Вашого бізнесу.

Залишити коментар / задати питання: