Безкоштовний тестовий період

Шановні клієнти, послуга тестового періоду доступна лише у містах Київ та Харків. Залишіть заявку сьогодні та отримайте безкоштовну тестову установку обладнання.

Для мешканців Харкова та Києва безкоштовний підбір аромату та встановлення диспенсора на тестовий період 1 тиждень.

В Україні ароматизацією бізнесу користуються переважно гранди. Ми хочемо зробити аромаркетинг доступним для малого та середнього бізнесу. Оптимізована ціна на обладнання та картриджі дозволить більшій кількості підприємців оцінити вплив ароматів на купівельну спроможність та мотивацію до дії Ваших клієнтів.

Що Ви отримуєте у тестовий період?

На один тиждень безкоштовно ми встановимо програмований диспенсер для автоматичного розпилення аромату. Ми підберемо Вам необхідний аромат. Наш співробітник приїде у місце ведення Вашого бізнесу, де необхідна ароматизація та встановить диспенсер з ароматом. Ви маєте можливість оцінити переваги аромаркетингу без додаткових витрат.

 

Наші фахівці підберуть відповідний аромат з огляду на особливості Вашого приміщення та Вашого бізнесу. Іноді за допомогою аромату потрібно просто створити приємну та комфортну атмосферу та, можливо, усунути сторонні запахи. Ароматична композиція створюється професійними парфумерами, які керуються вашими побажаннями, відмінними рисами бізнесу. Зазвичай, на фінальному етапі вам надається кілька варіантів, з яких потрібно вибрати єдиний, який і стане надалі унікальним запахом вашого приміщення або арома-логотипом.

Бажаєте залишити заявку на безкоштовне тестове обслуговування? Заповніть форму нижче.

Залишити коментар / задати питання: